UEFA Mafia sarc, nem tudom hanyadszorra újratöltve. Szereplői az orosz drukkerek és a köztörvényes bűnszervezet. A hivatalos indoklás tiltott tűzijáték és transzparens használatáról szól. Szerintünk ez már csak lehúzkodás, talán ezzel kompenzálják magukat, mert balhén kívül elég kevés foci élmény jutott a nagyérdeműnek.
Pénz, pénz, pénz. Ha azt hiszitek hogy ennyi büntetés beszedése elég volt, akkor ki kell hogy ábrándítsalak titeket, ennek a macska-egér harcnak még korán sincs vége. Ahány nemzet szövetségét már lehúzták, abból az embereknek komplett jólétet lehet biztosítani. Az oroszokkal momentán már harmadszor(!) művelik ezt a gyalázatos dolgot.
Ismét a zsebébe nyúlhat az orosz szövetség
Most a június 16-i Görögország elleni meccset emlegetik, ahol állítólag pirotechnikai eszközöket használtak és tiltott transzparenseket is bevetettek a Szborjana szurkolói. Mi csak a meccs utáni incidensről tudunk, amely az utcán játszódott. Ott tényleg kialakult a "buli", hiszen az elkeseredett orosz drukkerek nem tudtak belenyugodni a vereségbe és ennek hangot (tettet) is adtak. 100 embert elő is állítottak. Ez stimmt. Azt nem értjük, hogy ez a "csend utáni vihar" (szándékosan) mire jó, szánalmas, hogy ismét egy bőrt akarnak lehúzni a szövetségről. Az egész büntetés téma már egy felesleges műbalhé.
Mocskos szemét UEFA!
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
Kommentezéshez lépj be, vagy regisztrálj! ‐ Belépés Facebookkal